Gry   »   Aktualności   »   FIFA 21 - pierwsza garść informacji

Aktualności

rss

FIFA 21 - pierwsza garść informacji

2020.06.20//  J. Kruczek
EA zaprezentowało pierwsze konkrety na temat gry FIFA 21. Najnowsza odsłona piłkarskiej serii ma zadebiutować na rynku 9 października tego roku na pecetach oraz konsolach Xbox One i PS4. Nieco później pojawi się na sprzęcie nowej generacji.
Wydawca podkreślił, że gracze posiadający grę na PS4 i Xbox One przed premierą kolejnej odsłony będą mogli otrzymać za darmo wersje na nową generację konsol po jej premierze. FIFA 21 zadebiutuje w kilku wydaniach, a specjalne wersje pozwolą na odpalenie gry trzy dni przed innymi graczami.
FIFA 21
FIFA 21 FIFA 21
FIFA 21

Posiadacze subskrypcji EA Access oraz Origin Access będą mogli sprawdzić grę w ramach triala. Ten zadebiutuje 1 października. FIFA 21 w wersji na nowe konsole ma oferować usprawnioną oprawę graficzną w postaci na przykład bardziej szczegółowych modeli. O ile posiadacze konsol przy zmianie generacji będą się mogli cieszyć ulepszoną grą o tyle właściciele PC otrzymają tylko wydanie obecnej generacji.

Co ciekawe FIFA 21 zmierza także na Nintendo Switch oraz Google Stadia. Niestety nie ujawniono dat premiery tych wydań. Wiadomo za to, że FIFA 21 ma obsługiwać cross-play, ale na razie nie ujawniono żadnych detali na ten temat. Wkrótce powinny się pojawiać nowe wieści.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 21 - pierwsza garść informacji

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Extreme

  • Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą...

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 21 - pierwsza garść informacji