Gry   »   Aktualności   »   FIFA 21 - pokaz rozgrywki i zapowiedź nowości

Aktualności

rss

FIFA 21 - pokaz rozgrywki i zapowiedź nowości

2020.08.05//  J. Kruczek
FIFA 21 została zaprezentowana na oficjalnym gameplay'u. Electronic Arts zaprezentowało nowe nagranie oraz ujawniło kilka nowości mających się znaleźć w najnowszej odsłonie piłkarskiej serii.
Poprzednia odsłona spotkała się z krytyka za ogólną nudę i toporność. FIFA 21 ma zmienić sporo, aby wprowadzić powiew świeżości do serii, a przynajmniej tak zapowiada wydawca. W grze ma się pojawić system zwinnego dryblingu, który pozwoli na lepszą kontrolę nad piłką oraz umożliwi sprawniejsze mijanie obrońców.
FIFA 21
FIFA 21 FIFA 21
FIFA 21

Kolejną nowością ma być indywidualne ustawienie, za którym kryje się lepsza orientacja na boisku piłkarzy. Ci mają w bardziej naturalny sposób reagować na sytuację. Gracze otrzymają kontrolę nad piłkarzami bez piłki. Za pomocą prawej gałki będzie można decydować gdzie ustawią się zawodnicy, co pozwoli na kreowanie lepszych akcji.

Twórcy szykują zmiany w sposobie poruszania się piłkarzy, co ma zapewnić płynność starć na boisku. Pojawi się w końcu możliwość kontroli strzałów głową które do tej pory były dziełem przypadku. Całość dopełnią nowe tryby i rozwiązania mające ożywić sytuację na boisku. FIFA 21 zadebiutuje 9 października na PC, PS4 oraz Xbox One i Switch. Data premiery na nowe konsole nie jest jeszcze znana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 21 - pokaz rozgrywki i zapowiedź nowości

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 21 - pokaz rozgrywki i zapowiedź nowości