Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed Valhalla - nowa odsłona sagi w czasach Wikingów! Oficjalna zapowiedź

Aktualności

rss

Assassin's Creed Valhalla - nowa odsłona sagi w czasach Wikingów! Oficjalna zapowiedź

2020.05.02//  J. Kruczek
Assassin's Creed Valhalla będzie kolejną odsłoną popularnej serii Ubisoftu. Wydawca zapowiedział oficjalnie najnowszą produkcję oraz zdradził masę informacji na jej temat. Przede wszystkim nowe przygody asasynów trafią na PC oraz konsole obecnej i przyszłej generacji pod koniec bieżącego roku. Posiadacze Xboxa One dzięki opcji Smart Delivery otrzymają od razu wersję na Xboxa Series X.
W Polsce gra będzie dostępna z lokalizacja kinową. Bohaterem bądź bohaterką w zależności od wyboru płci będzie Eivor. Gracze poprowadzą wojownika dowodzącego klanem ludu północy. W grze ma się znaleźć odwzorowanie surowości klimatu nordyckiego oraz presja polityczna. To one wywrą konieczność podboju ziem angielskich, gdzie rozegra się większość fabuły. Cała historia zacznie się w 873 roku.
Assassin's Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla Assassin's Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla

Dużą rolę w Assassin's Creed Valhalla odegra osada klanu. Gracze będą musieli rozbudować osadę, tworzyć w niej nowe budynki oraz je rozbudowywać. Osada będzie pełniła rolę bazy wypadowej i to w niej rozegra się wiele kluczowych dla fabuły zdarzeń. Na mapie Anglii mają się znaleźć trzy duże miasta: Londyn, Winchester oraz York. Twórcy obiecują wiele ciekawostek i interesujących miejsc na mapie.

Assassin's Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla
Wikingowie będą ruszać na podbój i grabieże oraz rozegrają większe bitwy. Wojownicy dołączający się do klanu gracza będą mogli być udostępniani innym graczom jako najemnicy. Assassin's Creed Valhalla ma zaoferować także najbardziej brutalny system walki w historii serii. Walka ma być krwawa oraz zróżnicowana. Oczywiście nie zabraknie okazji do skrytobójstwa z pomocą charakterystycznego ostrza asasynów.

Assassin's Creed Valhalla ponownie postawi na elementy RPG, jak rozwój bohatera oraz ulepszanie broni. Twórcy zapewniają, że zaserwują bardzo świeży i ciekawy system rozwoju odcinający się od klasycznego drzewka rozwoju. Nie zabraknie oczywiście żeglugi, ale w grze nie uraczymy bitew morskich, a zamiast tego statek będzie pełnił rolę środka transportu. Gracze ponownie otrzymają opowieść o losach współczesnej bohaterki Layli oraz dowiedzą się więcej o Pierwszej Cywilizacji. Całość mają dopełnić liczne aktywności poboczne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Assassin's Creed Valhalla - nowa odsłona sagi w czasach Wikingów! Oficjalna zapowiedź

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed Valhalla - nowa odsłona sagi w czasach Wikingów! Oficjalna zapowiedź