Gry   »   Aktualności   »   Far Cry 6 - oficjalna zapowiedź nowego shootera z otwartym światem

Aktualności

rss

Far Cry 6 - oficjalna zapowiedź nowego shootera z otwartym światem

2020.07.13//  J. Kruczek
Podczas konferencji Ubisoft Forward zaprezentowano Far Cry 6. Gra miała być wielką niespodzianką konferencji, ale praktycznie wszystkie materiały wyciekły wcześniej. Mimo to dostaliśmy garść informacji na temat kolejnego shootera z popularnej serii.
Materiały pokazują, że Far Cry 6 wygląda naprawdę okazale i graficznie raczej nie rozczaruje. Co więcej akcje w wielu miejscach rozegra się na ulicach dużego miasta, więc tytuł może zaoferować nowe rozwiązania mechaniczne, co zapowiada się interesująco.
Far Cry 6
Far Cry 6 Far Cry 6
Far Cry 6

Fabularnie Far Cry 6 zabierze graczy do fikcyjnego państwa Yary wzorowanego na Kubie. Władzę sprawuje tam silna ręką Anton Castillo, którego celem jest odbudowa świetności kraju. Niestety czyni to poświęcając własnych obywateli, co prowadzi do utworzenia ruchu oporu. Członkiem tegoż będzie Dani Rojas. Bohater bądź bohaterka ruszy do walki z władzą za pomocą działań partyzanckich oraz protestów na ulicach stolicy Yary - Esperanzy. Metropolia ma być duża i spora część Far Cry 6 ma się rozgrywać właśnie w niej.

Far Cry 6 trafi na pecety oraz konsole Xbox One, PS4, Xbox Series X oraz PS5. Tytuł ma się także pojawić na platformie Google Stadia. Premiera ma mieć miejsce 18 lutego 2021 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Far Cry 6 - oficjalna zapowiedź nowego shootera z otwartym światem

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Far Cry 6 - oficjalna zapowiedź nowego shootera z otwartym światem