Gry   »   Aktualności   »   FIFA 16 - nowy film ukazuje najważniejsze nowości w zachowaniu piłkarzy

Aktualności

rss

FIFA 16 - nowy film ukazuje najważniejsze nowości w zachowaniu piłkarzy

2015.07.19//  J. Kruczek
EA Sports nie marnuje czasu i prezentuje kolejne materiały z gry FIFA 16. Miłośnicy wirtualnej piłki nożnej maja otrzymać sporo nowości w zakresie sterowania piłkarzami. W grze mamy znaleźć znacznie więcej możliwości kontroli piłki niż miało to miejsce dotychczas.
Najważniejsze nowości zostały pokazane w nowym filmie, jaki przedstawili twórcy. A w nim mamy okazję zobaczyć jak piłkarze kontrolują piłkę. Dużą innowacją będzie możliwość dryblingu bez piłki. Zawodnik wypuści sobie futbolówkę i własnymi nogami będzie mylił rywala.
FIFA 16
FIFA 16 FIFA 16
FIFA 16

To jednak nie koniec nowości. Wprowadzono lepszy system podań pozwalający na łatwiejsze i dokładniejsze przeprowadzanie akcji. Piłkarze będą się też cechowali lepszymi strzałami na bramkę. Teraz zdolny piłkarz o odpowiednich umiejętnościach znacznie łatwiej umieści piłkę w bramce.

Nie oznacza to, że gra będzie łatwiejsza. Obrońcy będą posiadali nowy system kontroli pola przez co mają się stać skuteczniejsi. Także zachowanie bramkarzy ma ulec mocnym zmianom. Rozgrywka ma się mocno zmienić, ale czy faktycznie poważnie odczujemy te zmiany przekonamy się dopiero po premierze gry.
FIFA 16
FIFA 16 FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 16 - nowy film ukazuje najważniejsze nowości w zachowaniu piłkarzy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 16 - nowy film ukazuje najważniejsze nowości w zachowaniu piłkarzy