Gry   »   Aktualności   »   FIFA 16 - kobiety wkraczają do wirtualnej piłki

Aktualności

rss

FIFA 16 - kobiety wkraczają do wirtualnej piłki

2015.05.29//  J. Kruczek
EA Sports zapowiedziało właśnie grę FIFA 16. W najnowszej odsłonie pojawi się jedna innowacja względem poprzedniczek, a mianowicie zagramy kobiecymi drużynami narodowymi. Tytuł pojawi się na rynku 24 września 2015.
FIFA 16 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji. Póki co twórcy zdradzili jedną ważną innowację. Zdecydowano się włączyć do gry żeńskie zespoły narodowe, co stanowi prawdziwą rewolucję dla serii.
FIFA 16
FIFA 16 FIFA 16
FIFA 16

W grze ma się znaleźć dwanaście kobiecych ekip. Gracze zagrają reprezentacjami Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch, Szwecji, Meksyku, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych. Zespoły te będą dostępne w trybach szybkiego meczu, turnieju jednoosobowego oraz w sieciowym meczu towarzyskim.

FIFA 16
FIFA 16
Co ważne wszystkie panie otrzymają dobrze odwzorowane wirtualne postaci. Tyczy się to zarówno wyglądu, jak i charakterystycznych zagrań. Niestety zespoły dziewczyn nie będą mogły stanąć naprzeciw męskich teamów. Szczegółowa zapowiedź gry ma mieć miejsce na zbliżających się targach E3.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 16 - kobiety wkraczają do wirtualnej piłki

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 16 - kobiety wkraczają do wirtualnej piłki