Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV - ujawniono pierwszą postać występującą w grze

Aktualności

rss

Diablo IV - ujawniono pierwszą postać występującą w grze

2019.10.28//  J. Kruczek
Diablo IV według nieoficjalnych informacji zostanie zapowiedziane już 1 listopada, gdy wystartuje tegoroczny BlizzCon. Wiele rzeczy na to wskazywało, ale ostatnie doniesienia zdają się być pewnikiem.
Niedawno informowaliśmy o artbooku dotyczącym serii Diablo, w którym znalazły się wpisy dotyczące czwartej części cyklu. Teraz do sieci trafił skan jednej ze stron, a niej widnieje opis postaci z Diablo IV. Lilith jest dobrze znana fanom serii i w czwartej odsłonie powróci, choć nie wiadomo w jakiej roli. Prawdopodobnie będzie jednym z bossów.
Diablo III
Diablo III Diablo
Diablo III

Lilith, córka Mephisto była głównym bossem 3 aktu w Diablo 2. Według opisu z artbooka demonica powróci. W trzeciej części była nieobecna, ale pojawiły się w niej notatki dotyczące stworzenia Nefalemów, czyli potomków demonów i aniołów. W artbooku napisano, że Matka Sanktuarium przybędzie do swojego potomstwa. Tegoroczny BlizzCon będzie bardzo ciekawym wydarzeniem. Na imprezie powinniśmy zobaczyć nowe Diablo oraz kolejny dodatek do World of WarCraft. Pojawiają się także pogłoski o sequelu Overwatch.
Diablo III
Diablo III
Diablo III

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Diablo IV - ujawniono pierwszą postać występującą w grze

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV - ujawniono pierwszą postać występującą w grze