Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV - podstawowa wersja ma być tylko zalążkiem dużej historii

Aktualności

rss

Diablo IV - podstawowa wersja ma być tylko zalążkiem dużej historii

2019.12.01//  J. Kruczek
Diablo IV w swojej podstawowej formie ma być zaledwie wstępem do dużej historii, jaką opowie najnowsza odsłona kultowej serii. Przedstawiciele Blizzarda stwierdzają, że grę należy traktować jak pierwszy rozdział książki zawiązujący fabułę całej przygody.
John Mueller i Luis Barriga pełniący odpowiednio role dyrektora artystycznego oraz reżysera projektu udzielili wywiadu, w którym zdradzili jaki cel im przyświecał w tworzeniu Diablo IV. Jak mówią za pomocą nowej gry chcą opowiedzieć bardzo rozbudowaną historię, a podstawowa gra będzie zaledwie wprowadzeniem w nowe wydarzenia.
Diablo IV
Diablo IV Diablo IV
Diablo IV

Lilit została obsadzona w roli złoczyńcy ponieważ twórcy nie chcieli od razu wprowadzać tytułowego Diabła. Gracze pokonaliby największego złego uniwersum po czym mieliby walczyć z pomniejszymi bossami, którzy sprawiali by im większe problemy. Tak nie mogło znów być, dlatego na drodze graczy staną najpierw inne mroczne postaci. Twórcy dysponują szeregiem bossów, którzy mogą powrócić do serii. Jak zapewniają Diabeł powróci, ale będzie zwieńczeniem przygody, a nie etapem na jej drodze.

Blizzard potwierdza, że Diablo IV otrzyma dodatki. Wygląda więc na to, że studio będzie naprawdę długo rozwijać grę skoro podstawowa historia ma być tylko wstępem do nowej historii.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Diablo IV - podstawowa wersja ma być tylko zalążkiem dużej historii

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV - podstawowa wersja ma być tylko zalążkiem dużej historii