Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV otrzyma duże dodatki oraz mikropłatności

Aktualności

rss

Diablo IV otrzyma duże dodatki oraz mikropłatności

2019.11.10//  J. Kruczek
Diablo IV jest ostatnio tematem numer jeden. Co chwilę wyciekają kolejne ciekawostki na temat produkcji, na którą czekają miliony fanów mrocznego uniwersum. Projektant Joe Shely zdradził kolejne informacje na temat produkcji Blizzarda.
Według słów projektanta Diablo IV będzie otrzymywać duże dodatki w stylu Reaper of Souls z Diabli III. Nie zabraknie także mikropłatności dotyczących elementów kosmetycznych, które nie będą miały wpływu na rozgrywkę. Trzeba przyznać, że te doniesienia nie są specjalnym zaskoczeniem. Można się było spodziewać, że Blizzard będzie chciał rozwijać grę przez lata oraz dawać okazję graczom do wydawania żywej gotówki.
Diablo IV
Diablo IV Diablo IV
Diablo IV

Trzon rozgrywki Diablo IV pozostanie wierny korzeniom serii, ale pojawią się także liczne nowości. Przede wszystkim zostanie wprowadzony duży świat współdzielony z innymi graczami, których będzie można spotkać w miasteczkach i okolicach. Pojawią się areny do walk PvP, czy grupowe starcia z bossami. Dużą zaletą ma być mroczniejsza atmosfera niż w poprzedniej odsłonie. Na razie nie wiadomo kiedy zadebiutuje Diablo IV, ale ostatnie przesłanki mówią, że może to prędko nie nastąpić.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Diablo IV otrzyma duże dodatki oraz mikropłatności

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV otrzyma duże dodatki oraz mikropłatności