Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV oficjalnie zapowiedziane! Seria wraca do mrocznych klimatów

Aktualności

rss

Diablo IV oficjalnie zapowiedziane! Seria wraca do mrocznych klimatów

2019.11.03//  J. Kruczek
Diablo IV było gwiazdą tegorocznego BlizzConnu. Blizzard w końcu zapowiedział nową odsłonę kultowej serii i wygląda na to, że zadowolił fanów kierunkiem jaki obrał.
Podczas imprezy zaprezentowano między innymi pierwszy zwiastun z elementami rozgrywki. Ten potwierdza zapowiedzi o powrocie do mrocznego klimatu. Faktycznie czwarta część będzie odbiegać od cukierkowej stylistyki poprzedniczki. Dowiedzieliśmy się także, że na początek w Diablo IV będzie dostępnych pięciu bohaterów, a wśród nich Czarodziejka, Druid czy Barbarzyńca.
Diablo IV
Diablo IV Diablo IV
Diablo IV

Diablo IV pod względem mechaniki rozgrywki nie będzie się znacząco różnić od poprzedniczek. Ponownie gracze będą ubijać hordy przeciwników i rozwijać swoich bohaterów za pomocą talentów, punktów zdolności i legendarnych przedmiotów. Bohaterowie zostaną rzuceni w otwarty świat Sanktuarium. Pomiędzy poszczególnymi lokacjami będzie się można poruszać na wierzchowcach. W miastach znajdą się huby dla innych graczy oraz losowo generowane podziemia, które będzie można wspólnie plądrować.

Główną przeciwniczką w grze ma być córka Mefisto, Lilit. Diablo IV zadebiutuje na rynku w bliżej nieokreślonym terminie. Tytuł będzie dostępny na PC, PS4 oraz Xbox One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Diablo IV oficjalnie zapowiedziane! Seria wraca do mrocznych klimatów

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Diablo IV oficjalnie zapowiedziane! Seria wraca do mrocznych klimatów