Gry   »   Gry na PC   »   Wolfenstein - mroczna strona wojny

Gry na PC

rss

Wolfenstein - mroczna strona wojny

2009.08.24//  J. Kruczek
Wolfenstein zadebiutował w Polsce. Od piątku 21 sierpnia 2009, gracze nad Wisłą mogą się cieszyć najnowszymi przygodami B.J. Blazkowicza, alianckiego żołnierza walczącego z nazistowskimi oprawcami. Gracze ponownie zmierzą się z tajnymi eksperymentami hitlerowców i z nadprzyrodzonymi mocami z innego wymiaru.
Wolfenstein Wolfenstein
Wolfenstein Wolfenstein
Wolfenstein Wolfenstein


Akcja najnowszego Wolfenstein'a przenosi się do fikcyjnego miasta Isenstadt w okolicach, którego naziści pod wodzą Heinricha Himmlera pracują nad bronią o nazwie Black Sun. Świat gry został zaprojektowany w sposób otwarty, dzięki czemu gracz będzie mógł dowolnie prowadzić starcia z wrogiem na uliczkach i kanałach Isenstadt.  W miarę postępów gry będą się odkrywać kolejne lokacje. Wrogowie zostali wyposażenie w rozbudowaną inteligencję, dzięki czemu każda potyczka będzie stanowić nie lada wyzwanie dla Blazkowicza. Warto nadmienić, że żołnierze nazistów maja w grze także wskaźnik morale. Jednostka pozbawiona dowódcy będzie mniej ochoczo stawiać opór i unikać wymiany ognia.
Seria Wolfenstein, jako pierwsza została wydana w grafice 3d, jako pełno prawne FPP. Pierwsza część zrewolucjonizowała rynek gier i natychmiast zaskarbiła sobie rzesze fanów na całym świecie. Najnowszy Wolfenstein to już czwarta odsłona serii. Gra została wydana na komputery PC oraz na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Aby się cieszyć Wolfensteinem na komputerze trzeba dysponować przynajmniej procesorem Pentium 4 3,2 GHz i pamięcią 1 GB Ram. Karta grafiki musi być wyposażona w 256 MB pamięci a do zainstalowania gry potrzebne jest 8 GB przestrzeni na dysku.
Wolfenstein Wolfenstein
Wolfenstein Wolfenstein
Wolfenstein Wolfenstein

Wolfenstein Wolfenstein
Wolfenstein Wolfenstein
Wolfenstein Wolfenstein

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wolfenstein - mroczna strona wojny

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Gry na PC   »   Wolfenstein - mroczna strona wojny