Gry   »   Aktualności   »   Wolfenstein: Youngblood - spin-off będzie dłuższy od głównych odsłon

Aktualności

rss

Wolfenstein: Youngblood - spin-off będzie dłuższy od głównych odsłon

2019.05.12//  J. Kruczek
Wolfenstein: Youngblood będzie spin-offem serii shooterów. Studio MechineGames zapewnia jednak, że fakt bycia odsłoną poboczną nie oznacza krótszego czasu zabawy. Deweloper zapowiada, że Wolfenstein: Youngblood dostarczy równie długą zabawę co główne odsłony, a nawet nieco dłuższą.
Póki co na temat Wolfenstein: Youngblood mówi się niewiele. Twórcy jednak przeprowadzili sesję AMA i pochwalili się kilkoma detalami na temat produkcji. Deweloper przyznał, że charakter odsłony pobocznej sprawił iż Wolfenstein: Youngblood jest swoistym królikiem doświadczalnym w eksperymentach z budową rozgrywki i scenariusza.
Wolfenstein: Youngblood
Wolfenstein: Youngblood Wolfenstein: Youngblood
Wolfenstein: Youngblood

I tak gra ma być nie zupełnie liniowa, a bohaterów będzie można rozwijać w oparciu o poziomy. Gracze będą mogli przechodzić w dowolnej kolejności misje, a czas zabawy ma przewyższyć ostatnie główne odsłony serii. Mimo iż gra jest nastawiona na kooperację to gracz będzie mógł przejść produkcję solowo z kompanem sterowanym sztuczną inteligencją.

Co ciekawe grając w kooperacji każdy gracz będzie mógł ustawić poziom trudności indywidualnie. Pojawią się zestawy współdzielonych żyć oraz serduszka ukryte na poziomach. Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje 26 lipca na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Wtedy dowiemy się, jak wyszły wszystkie eksperymenty.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wolfenstein: Youngblood - spin-off będzie dłuższy od głównych odsłon

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Wolfenstein: Youngblood - spin-off będzie dłuższy od głównych odsłon