Gry   »   Aktualności   »   Survarium - ciekawy materiał filmowy z gry

Aktualności

rss

Survarium - ciekawy materiał filmowy z gry

2013.10.06//  J. Kruczek
Survarium będzie darmowym shooterem osadzonym w świecie przypominającym popularnego S.T.A.L.K.E.R.a. Gra powstaje już od dłuższego czasu w studiu Vostok Games powstałym właśnie z członków zespołu, który stworzył kultową grę postapokaliptyczną.
Do tej pory mogliśmy oglądać niewiele materiałów z gry, ale twórcy postanowili opublikować ciekawy klip. Materiał filmowy zawiera ujęcia z rozgrywki i daje pogląd na klimat i mechanikę obowiązujące w Survarium. Najważniejsze, że pojawiły się ujęcia zarejestrowane podczas gry, co pozwala graczom na analizę produkcji.
Survarium
Survarium Survarium
Survarium


Całość prezentuje się bardzo dobrze, choć widać niedopracowanie w ruchach postaci. Te biegają dość sztucznie, ale jest to prawdopodobnie wynikiem bardzo wczesnej wersji gry. Sam klip skupia się na potyczce członków frakcji Scavangers i Black Market. W trakcie oglądania można zobaczyć różne klasy postaci w akcji oraz krajobrazy, w jakich przyjdzie graczom toczyć boje. Survarium powinno zadebiutować końcem roku, choć na razie nie ma konkretnych informacji na temat premiery.
Survarium
Survarium Survarium
Survarium

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Survarium - ciekawy materiał filmowy z gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Survarium - ciekawy materiał filmowy z gry