Gry   »   Aktualności   »   Survarium - nowe screeny z ciekawgo MMOFPSa

Aktualności

rss

Survarium - nowe screeny z ciekawgo MMOFPSa

2013.07.01//  J. Kruczek
Survarium ma być grą MMOFPS w postapokaliptycznym świecie. Popularny temat w sieciowym wykonaniu i to od twórców kultowego już S.T.A.L.K.E.R.a może się okazać kolejną rewelacyjną grą. Studio Vostok Games postanowiło przypomnieć graczom o swoim projekcie i wypuściło do sieci kilka nowych obrazków.
Opublikowane obrazki pochodzą z wersji alpha, więc nie odzwierciedlają finalnego produktu. Mimo to robią bardzo dobre wrażenie i pokazują, że graficznie sieciowa gra będzie stała na całkiem wysokim poziomie. Także klimat zdjęć nawiązuje do wspomnianej wyżej produkcji RPG. Survarium będzie oparte o model finansowy free-to-play, co jest kolejnym atutem gry.
Survarium
Survarium Survarium
Survarium

Fabuła Survarium skupia się na wydarzeniach z niedalekiej przyszłości. Ziemia znalazła się pod kontrolą natury po katastrofie ekologicznej. Pozostali przy życiu ludzie zostali zmuszeni do walki o przetrwanie z naturalnymi bestiami, jak i z innymi frakcjami próbującymi kontrolować ludzkie osady. Niewątpliwie Survarium znajdzie swoich zwolenników i dostarczy wielu emocji podczas zabawy.

Survarium
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Survarium - nowe screeny z ciekawgo MMOFPSa

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Survarium - nowe screeny z ciekawgo MMOFPSa