Gry   »   Aktualności   »   Halo Infinite - multiplayer za darmo i 120 FPS na Xbox Series X

Aktualności

rss

Halo Infinite - multiplayer za darmo i 120 FPS na Xbox Series X

2020.08.01//  J. Kruczek
Halo Infinite zostało zapowiedziane dwa lata temu i podczas pokazu Xbox Games Showcase w końcu pokazano rozgrywkę z shootera. Niestety ten pokaz nie okazał się zbyt dobry dla marki. Dziś Microsoft potwierdził oficjalnie, że tryb multiplayera w Halo Infinite będzie całkowicie darmowy, zaś sama gra ma chodzić w nawet 120 FPS na Xbox Series X.
Informacja o darmowym multiplayerze częściowo pokrywa się z doniesieniami jakoby Microsoft miał zrezygnować z wymogu posiadania subskrypcji Xbox Live Gold do gry sieciowej. To jednak nie zostało potwierdzone, za to w przypadku Halo Infinite każdy będzie mógł spróbować gry ze znajomymi. Informacja o 120 klatkach na sekundę jest również ważna, ponieważ w kwestiach technicznych Halo Infinite nie zrobiło dobrego wrażenia.
Halo Infinite
Halo Infinite Halo Infinite
Halo Infinite

Gameplay pokazany podczas wspomnianego eventu okazał się rozczarowujący. O ile samo strzelanie do wrogów mogło się podobać to już grafika zdecydowanie nie była next-genowa. Niestety ale zabrakło wielu efektów oraz detali, które sprawiły, że Halo Infinite wyglądało gorzej niż wiele gier na poprzednią generację. Do tego nieco komiksowa oprawa dodatkowo zaniżyła efekt graficzny. Z pewnością Halo Infinite nie wygląda na tytuł mający sprzedawać nową konsolę. Twórcy już zapowiedzieli, że pracują nad oprawą więc istnieje szansa iż gotowy produkt będzie wyglądał po prostu dobrze.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Halo Infinite - multiplayer za darmo i 120 FPS na Xbox Series X

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Halo Infinite - multiplayer za darmo i 120 FPS na Xbox Series X