Gry   »   Aktualności   »   Borderlands 3 - nadchodzi dodatek w westernowym stylu

Aktualności

rss

Borderlands 3 - nadchodzi dodatek w westernowym stylu

2020.05.22//  J. Kruczek
Borderlands 3 już w przyszłym miesiącu doczeka się nowości. Studio Gearbox poinformowało, że gracze otrzymają aktualizację z nowym wyzwaniem kooperacyjnym oraz westernowy dodatek Bounty of Blood: A Fistful of Redemption.
Bounty of Blood: A Fistful of Redemption będzie trzecim dodatkiem fabularnym do Borderlands 3. Produkcja zadebiutuje 25 czerwca na pecetach oraz konsolach Xbox One i PS4. Dodatek będzie dostępny także dla usługi Stadia. Wcześniejsze dodatki kosztowały po 63 zł i zapewne w przypadku najnowszego cena zostanie zachowana.
Borderlands 3
Borderlands 3 Borderlands 3
Borderlands 3

Nowe rozszerzenie ma być utrzymane w klimacie westernu. Gracze odwiedzą planetę Gehenna, gdzie znajduje się miasteczko Vestige regularnie atakowane przez gang Devil Riders. Bohaterowie postanowią zgarnąć nagrodę za głowy członków ganku. Dodatek wprowadzi kilka nowości jak odrzutowe ślizgacze jetbeasts. Poczynania graczy mają być odzwierciedlane w miasteczku i życiu jego mieszkańców. DLC jest przeznaczone dla rozwiniętych bohaterów, ale gracze otrzymają możliwość stworzenia nowego bohatera o odpowiednio wysokim poziomie.
Borderlands 3
Borderlands 3
Borderlands 3
Borderlands 3
Borderlands 3
Borderlands 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Borderlands 3 - nadchodzi dodatek w westernowym stylu

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Borderlands 3 - nadchodzi dodatek w westernowym stylu