Gry   »   Aktualności   »   Silent Hills ekskluzywną grą na Xbox One? Konami i Microsoft prowadzą rozmowy

Aktualności

rss

Silent Hills ekskluzywną grą na Xbox One? Konami i Microsoft prowadzą rozmowy

2015.05.31//  J. Kruczek
Konami znajduje się ostatnio w centrum uwagi. Japoński wydawca ma poważne problemy i wycofuje się z kolejnych projektów, jak choćby z doskonale zapowiadającego się Silent Hills. Okazuje się, że ta gra może się pojawić na Xboxie One.
W sieci pojawiły się informacje, jakoby Konami prowadziło rozmowy na temat sprzedaży Silent Hills oraz całej marki Silent Hill Microsoftowi. To oznacza, że jeden z najlepiej zapowiadających się survival horrorów nie trafiłby na Playstation 4, ale na Xboxa One. Taki ruch byłby z pewnością sporym ciosem dla Sony.
Silent Hills
Silent Hills Silent Hills
Silent Hills

Jeżeli rozmowy zakończą się sukcesem to zapowiedź Silent Hills możemy zobaczyć na nadchodzących targach E3. Pełna gra mogłaby zaś trafić na rynek w marcu 2016 roku. Doniesienia mówią, że w momencie porzucenia projektu przez Konami Silent Hills było gotowe w 80 procentach.
Samo Konami wydało oświadczenie prostujące ostatnie doniesienia. Szef firmy stwierdził niedawno, że Konami skupi się na grach mobilnych. Wydawca sprostował tę wypowiedź i zapewnił, że tytuły pecetowe oraz konsolowe będą nadal produkowane. Co do gier mobilnych to faktycznie Konami ma takie plany, ale będą one realizowane obok dotychczasowych projektów.
Silent Hills
Silent Hills Silent Hills
Silent Hills

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Silent Hills ekskluzywną grą na Xbox One? Konami i Microsoft prowadzą rozmowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Silent Hills ekskluzywną grą na Xbox One? Konami i Microsoft prowadzą rozmowy