Gry   »   Aktualności   »   Silent Hills skasowane! Guillermo del Toro potwierdził zakończenie projektu

Aktualności

rss

Silent Hills skasowane! Guillermo del Toro potwierdził zakończenie projektu

2015.04.27//  J. Kruczek
Zapowiedź Silent Hills kilka miesięcy temu zelektryzowała graczy na całym świecie. Kultowa saga survival horrorów miała powstać przy współudziale Hideo Kojimy oraz Guillermo del Toro. Demo gry noszące tytuł P.T. okazało się jedną z najbardziej traumatycznych i przerażających gier w historii.
Wszyscy czekali z niecierpliwością na konkrety odnośnie Silent Hills, w którym główną rolę miał zagrać sam Norman Reedus. Niestety Konami usunęło projekt P.T. z dystrybucji, a Silent Hills zostało porzucone. Od pewnego czasu trwa konflikt Hideo Kojimy z Konami. Ciągle nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi, ale legendarny deweloper opuścił szeregi wydawcy.
Silent Hills
Silent Hills Silent Hills
Silent Hills

To rzuciło cień na Silent Hills oraz serię Metal Gear Solid. Ta pierwsza gra została oficjalnie porzucona. Konami usunie wspomniane demo, zaś Guillermo del Toro potwierdził, że Silent Hills nie zostanie wydane.
Najpierw o skasowaniu gry doniósł reżyser, a następnie potwierdził to Norman Reedus. Wygląda więc na to, że konflikt w Konami jest naprawdę poważny. Niestety seria Silent Hill straciła wielką okazję na powrót do czołówki survival horrorów. Jej ostatnie odsłony były dość słabe, zaś demo P.T. okazało się demonicznie fantastyczne. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji w nie zagrać to będzie dostępne w Playstation Network do 29 kwietnia.
Silent Hills
Silent Hills Silent Hills
Silent Hills

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Silent Hills skasowane! Guillermo del Toro potwierdził zakończenie projektu

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Silent Hills skasowane! Guillermo del Toro potwierdził zakończenie projektu