Gry   »   Aktualności   »   SUPERHOT za darmo w marcowym Games with Gold

Aktualności

rss

SUPERHOT za darmo w marcowym Games with Gold

2018.02.21//  J. Kruczek
Microsoft zdradził marcową ofertę Games with Gold. Ta nie jest porywająca, ale znajdzie się w niej miły polski akcent. Gracze opłacający abonament Gold będą mogli zagrać za darmo w SUPERHOT.
SUPERHOT ma być dostępny do pobrania w dniach od 16 marca do 15 kwietnia. Polska strzelanka zasłynęła na świecie z dość osobliwej formy rozgrywki. A mianowicie czas płynie tylko wtedy gdy gracz się porusza. Co za tym idzie strzelanka nabiera bardzo taktycznego wymiaru.
SUPERHOT
SUPERHOT SUPERHOT
SUPERHOT

Pozostałe gry jakie trafią do oferty Games with Gold to Trials of the Blood Dragon, Merida Waleczna oraz Quantum Conundrum. Najciekawiej prezentuje się pierwsza z tych pozycji. To ciekawa mieszanka zręcznościowej gry motocyklowej z serii Trials i klimatu retro-futurystycznego z Far Cry: Blood Dragon. Dwa kolejne tytuły pochodzą z Xboxa 360 i będą działały także na Xboxie One w ramach wstecznej kompatybilności.
SUPERHOT
SUPERHOT
SUPERHOT

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
God of War - prezentacja systemu walkiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SUPERHOT za darmo w marcowym Games with Gold

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   SUPERHOT za darmo w marcowym Games with Gold