Gry   »   Aktualności   »   Respawn Entertainment wykupione przez EA. Ruszyła produkcja Titanfall III

Aktualności

rss

Respawn Entertainment wykupione przez EA. Ruszyła produkcja Titanfall III

2017.11.11//  J. Kruczek
Electronic Arts zakupiło studio Respawn Entertainment, które w ostatnim czasie jest znane przede wszystkim z bardzo dobrej serii Titanfall. Deweloper od teraz będzie całkowicie podległy EA, co może budzić pewne obawy.
EA słynie z wykupu deweloperów i późniejszym ich uśmiercaniu. Nie bez przyczyny wydawca znajduje się regularnie w czołówce listy najmniej lubianych firm. Jednak część deweloperów potrafiących tworzyć gry zbierające dobre oceny rozkwita pod skrzydłami firmy, więc Respawn Entertainment może podzielić ich los.
Respawn Entertainment
Respawn Entertainment Titanfall 2
Respawn Entertainment

Najważniejsze dla graczy jest to, że Respawn Entertainment będzie kontynuować swoje projekty w tym Titanfall. Przy okazji przejęcia poinformowano, że studio pracuje już nad trzecią odsłoną serii. To może być zaskoczeniem, ponieważ sprzedaż drugiej części była dość niska. Jednak sprawa nie była taka prosta. Titanfall II zebrał fantastyczne oceny recenzentów i graczy. Jednak EA wrzuciło premierę gry na tydzień po debiucie Battlefielda 1 i tydzień przed Call of Duty: Infinite Warfare. Tym samym wydawca sam skazał grę na niską sprzedaż.
Respawn Entertainment
Respawn Entertainment
Respawn Entertainment

Wygląda na to, że EA zdaje sobie sprawę, że utopiło szanse na sukces. Sam wydawca potwierdził, że jest bardzo zadowolony z Titanfalla II i produkcja trzeciej części jest tego potwierdzeniem. Respawn Entertainment pracuje także nad nową grą ze świata Star Wars oraz tytułem VR.
Respawn Entertainment
Respawn Entertainment
Respawn Entertainment

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
The Last of Us: Part II - pokaz gry z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Respawn Entertainment wykupione przez EA. Ruszyła produkcja Titanfall III

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • BMW serii 8 zgodnie z zapowiedziami zostało zaprezentowane przy okazji 24-godzinnego wyścigu w Le...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Respawn Entertainment wykupione przez EA. Ruszyła produkcja Titanfall III