Gry   »   Aktualności   »   Titanfall 2 w spektakularnym zwiastunie o relacji żołnierza i Tytana

Aktualności

rss

Titanfall 2 w spektakularnym zwiastunie o relacji żołnierza i Tytana

2016.10.01//  J. Kruczek
Titanfall 2 zadebiutuje na rynku 28 października w wersji na PC, Xbox One oraz PS4. Produkcja budzi zainteresowanie, ponieważ pierwsza część oferowała całkiem przyjemna zabawę sieciową.

Titanfall 2 oferuje także kampanię solową, w której bohaterem będzie nie tylko żołnierz przyszłości, ale także jego potężny mech. Dziś dostaliśmy nowy zwiastun, który w spektakularny sposób wprowadza nas w klimat kampanii.
Titanfall 2
Titanfall 2 Titanfall 2
Titanfall 2

Studio Respawn Entertainment postawiło na efektowny cinematic pokazujący rolę pilota oraz jego powiązanie z Tytanem. Film jest niezwykle spektakularny i faktycznie zachęca do zgłębienia nowej produkcji.

Przypomnijmy, że gracze wcielą się w jednego z żołnierzy przyszłości o doskonałym wyszkoleniu bojowym. Człowiek wraz z masa gadżetów będzie miał pokaźne możliwości na polu walki. Jednak największym atutem będą tytułowe Tytany czy mechy obdarzone sztuczną inteligencją. To pozwoli na niezwykłą współpracę żołnierza z maszyną na polu walki.
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Titanfall 2 w spektakularnym zwiastunie o relacji żołnierza i Tytana

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Titanfall 2 w spektakularnym zwiastunie o relacji żołnierza i Tytana