Gry   »   Aktualności   »   Kolejny Titanfall opóźniony przez prace rozwojowe nad Apex Legends

Aktualności

rss

Kolejny Titanfall opóźniony przez prace rozwojowe nad Apex Legends

2019.04.27//  J. Kruczek
Seria Titanfall mimo doskonałej jakości i ciekawych pomysłów nie ma szczęścia. Pierwsza odsłona jako nowa marka nie miała szans na spektakularny sukces, drugą odsłonę wydano w fatalnym czasie, a trzecia jeszcze długo nie trafi do graczy. Powodem opóźnienia kolejnej odsłony jest Apex Legends.
Studio Respawn Entertainment zdradziło, że przesuwa prace nad Titanfall 3 na dalszy plan. Głównym powodem jest konieczność pracy nad Apex Legends. Deweloper skupi się teraz na rozwoju gry z czego chce przede wszystkim szlifować jakość gry a nie zasypywać graczy nową zawartością.
Titanfall 2
Titanfall 2 Titanfall 2
Titanfall 2

Deweloper zdradził, że nie ma zamiaru katować pracowników i wydawać aktualizacji co tydzień. Zamiast tego nowości będą się pojawiać co sezon. Spora część składu będzie zaś rozwijać tytuł i pracować nad jego jakością. Niestety to odbędzie się kosztem Titanfall 3. Przy okazji zapewniono, że taka polityka nie wpłynie na Star Wars Jedi: Fallen Order. Nad tą grą pracuje odrębny zespół.
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2
Titanfall 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kolejny Titanfall opóźniony przez prace rozwojowe nad Apex Legends

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Kolejny Titanfall opóźniony przez prace rozwojowe nad Apex Legends