Gry   »   Aktualności   »   Halo: The Master Chief Collection może trafić na PC?

Aktualności

rss

Halo: The Master Chief Collection może trafić na PC?

2014.08.04//  J. Kruczek
Halo: The Master Chief Collection będzie prawdziwą gratką dla fanów kultowego cyklu, którzy sięgnęli po nową konsolę Microsoftu. Wszystkie zremasterowane odsłony cyklu w jednym wydaniu pozwolą na dokładne poznanie całego universum.
Okazuje się, że jest cień szansy na pecetowe wydanie gry. A przynajmniej na to wskazywał hiszpański oddział sklepu Amazon. Na jego stronach pojawiła się oferta na pecetowe wydanie Halo: The Master Chief Collection. Ciężko teraz powiedzieć, czy to tylko pomyłka czy też nieopatrzne ujawnienie nowej platformy.
Halo
Halo Halo
Halo

Zestaw ma się pojawić na Xboxie One w listopadzie. Microsoft jak dotąd nie zapowiadał, ani nawet głośno nie rozważał kwestii innych platform. Wydaje się jednak, że dzisiejsze pecety mogłyby być idealną platformą dla shooterów mających tak mocną markę. Z pewnością wielu pecetowych graczy wcieliłoby się w Master Chiefa.
Halo: The Master Chief Collection w wersji pecetowej szybko zniknęło z Amazonu. Trzeba jednak pamiętać, że w podobny sposób ta gigantyczna sieć zdradziła już wiele planowanych premier. Co więcej niedawno Microsoft zapowiedział większe wsparcie dla komputerów PC w temacie gier. Kto wie może Halo: The Master Chief Collection będzie pierwszym poważnym i wręcz spektakularnym krokiem w tym kierunku. Czekamy z niecierpliwością na ewentualną zapowiedź.
Halo
Halo Halo
Halo
Halo
Halo
Halo
Halo
Halo
Halo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Halo: The Master Chief Collection może trafić na PC?

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Halo: The Master Chief Collection może trafić na PC?