Gry   »   Aktualności   »   Halo: The Master Chief Collection - patch zajmujący 20 GB w dniu premiery

Aktualności

rss

Halo: The Master Chief Collection - patch zajmujący 20 GB w dniu premiery

2014.10.19//  J. Kruczek
Halo: The Master Chief Collection będzie idealną okazją dla graczy do zaznajomienia się z całą sagą. W jednym zestawie znajdziemy cztery główne odsłony serii dostosowane do pracy na Xboxie One. Zestaw będzie tak wielki, że twórcom nie udało się wszystkiego zmieścić na płycie Blu-ray.
Studio 343 Industries zapowiedziało właśnie, że Halo: The Master Chief Collection zostało ukończone. Jednak gracze kupując grę nie otrzymają wszystkiego. W dniu premiery mającej miejsce 11 listopada w Xbox Live pojawi się patch z zawartością potrzebną do gry online. Niby nic nadzwyczajnego, ale będzie on ważył 20 GB.
Halo
Halo Halo
Halo

Ogromny patch obrazuje to z jak wielkim zestawem będziemy mieli do czynienia. Cztery pełnoprawne tytuły ze wszystkimi mapami i dodatkami pozwolą na długo przykuć graczy do telewizora. Warto dodać, że osoby kupujące grę w wersji cyfrowej będą mogły pobrać ją oraz aktualizację oddzielnie.
Gracze kupujący Halo: The Master Chief Collection w pudełku nie będą musieli czekać na pobranie całego patcha, aby rozpocząć zabawę solową. Na koniec dodajmy, że posiadacze zestawu otrzymają zaproszenie do testów Halo 5: Guardians.
Halo
Halo Halo
Halo
Halo
Halo
Halo
Halo
Halo
Halo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Halo: The Master Chief Collection - patch zajmujący 20 GB w dniu premiery

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Halo: The Master Chief Collection - patch zajmujący 20 GB w dniu premiery