Gry   »   Aktualności   »   FIFA 15 - nowości z kolejnej piłkarskiej gry

Aktualności

rss

FIFA 15 - nowości z kolejnej piłkarskiej gry

2014.07.01//  J. Kruczek
FIFA 15 będzie kolejnym krokiem w ewolucji piłkarskich gier. EA Sports wykorzystuje nowy silnik graficzny zaprezentowany w zeszłym roku i dopracowuje technologię. Dziś twórcy nowej Fify podzielili się informacjami na temat usprawnień szykowanych w nowej odsłonie.
Zacznijmy od tego co będziemy obserwować w każdej chwili rozgrywki. Przede wszystkim piłkarze będą dopracowani graficznie i zaobserwujemy to jak oddychają oraz ruch włosów na ich głowach. Także kibice mają być zdecydowanie lepiej zaprojektowani i będą sprawiali wrażenie żywych ludzi siedzących na trybunach.
FIFA 15
FIFA 15 FIFA 15
FIFA 15

Murawa będzie ulegała zużyciu podczas meczów. Wślizgi, wykopy i wywrotki mają zostawić ślady na nawierzchni boiska. Elementy takie, jak bramki czy chorągiewki będą reagowały na kontakt z piłką. Graficznie wszystko ma wyglądać perfekcyjnie, ale niczym by to było gdyby nie odpowiednio dopracowana fizyka i sztuczna inteligencja.

FIFA 15
FIFA 15
Nowością będzie system Emotional Intelligence. Wirtualni zawodnicy mają mieć wspomnienia i uczucia przez co w różny sposób będą reagowali na różne sytuacje na boisku. W grze ma się znaleźć przeszło 600 różnych zachowań emocjonalnych prezentowanych przez piłkarzy. Obejmują one zarówno grymasy na twarzy, jak i bardziej skomplikowane ruchy i zachowania.

W czasie meczu zobaczymy żywiołowe rekcje kibiców i różny sytuacje na trybunach. Ważną rolę w prezentacji meczu odegrają też piłkarze rezerwowi, którzy miedzy innymi będą się podrywać w czasie ważnych akcji i kontrowersyjnych sytuacji. Także rozgrywka się zmieni. Piłkarze będą reagowali na zmianę sytuacji i dostosowywali taktykę.

Podczas wykonywania stałych elementów gry będzie można ręcznie ustawiać zawodników. EA Sports obiecuje realistyczną fizykę piłki symulująca zachowania prawdziwej futbolówki. Oczywiście wszystkie modyfikacje dotyczą gry FIFA 15 na pecety oraz PS4 i Xboxa One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 15 - nowości z kolejnej piłkarskiej gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 15 - nowości z kolejnej piłkarskiej gry