Gry   »   Aktualności   »   FIFA 17 na pierwszym zwiastunie. Gra powstaje na silniku Frostbite

Aktualności

rss

FIFA 17 na pierwszym zwiastunie. Gra powstaje na silniku Frostbite

2016.06.07//  J. Kruczek
Euro 2016 startuje za kilka dni, a to oznacza, że nie ma lepszej okazji aby zacząć promować grę piłkarską. FIFA 17 zostanie oficjalnie zaprezentowana 12 czerwca, a już dziś możemy zobaczyć pierwszy krótki zwiastun.

Klip nie mówi nam wiele o produkcji, ale zdradza jedną bardzo ważną rzecz. FIFA 17 nie będzie już pracować na silniku Ignite. EA Sports postanowiło wykorzystać silnik Frostbite. Ten napędza wszystkie najnowsze gry EA i już wielokrotnie pokazał, że tkwią w nim niesamowite możliwości.
FIFA 16
FIFA 16 FIFA 16
FIFA 16

FIFA 17 początkowo będzie dostępna dla posiadaczy konta EA Access na Xboxie One. Pozostali gracze otrzymają dostęp do gry trochę później. Premiera najnowszej odsłony Fify ma mieć miejsce 29 września.

Prezentacja gry nastąpi zaś na konferencji EA przy okazji targów E3. Ta wystartuje 12 czerwca o godzinie 22:00 naszego czasu. Na konferencji zobaczymy kilka ciekawych produkcji, jak Battlefield 1 czy Titanfall 2.
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16
FIFA 16

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 17 na pierwszym zwiastunie. Gra powstaje na silniku Frostbite

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 17 na pierwszym zwiastunie. Gra powstaje na silniku Frostbite