Gry   »   Aktualności   »   EA skasowało kolejną grę ze świata Star Wars

Aktualności

rss

EA skasowało kolejną grę ze świata Star Wars

2019.01.17//  J. Kruczek
Marka Star Wars w rękach Electronic Arts nie ma szczęścia. Serwis Kotaku doniósł, że Electronic Arts skasowało grę w kultowym uniwersum przygotowywaną przez swoje studio w Vancouver.
Produkcja znana jako Project Ragtag została zapoczątkowana przez studio Visceral Games. Jednak EA nie było zadowolone z kierunku rozwoju produkcji i nakazało reset prac, a tytuł trafił w ręce Visceral Games. Nieoficjalnie mówiło się, że pierwotnie gra była tytułem przygodowym nastawionym na fabułę. I EA nie miało możliwości wciśnięcia zaawansowanej monetyzacji.
Star Wars
Star Wars Star Wars
Star Wars

EA Vancouver miało przygotować tytuł przypominający bardziej grę usługę. Wygląda jednak na to, że ostatecznie gry nie zobaczymy. Informacje o skasowaniu gry pochodzą od samych pracowników dewelopera. Pod skrzydłami EA Vancouver grę przemianowano na Porject Orca. Gra miała oferować otwarte światy i możliwość wcielenia się w łotrzyka bądź łowcę nagród. Niestety nigdy nie pokazano żadnych materiałów z gry.

Star Wars
Najprawdopodobniej gra znajdowała się na bardzo wczesnym etapie prac. EA zależy zaś żeby uzupełnić luki w planie wydawniczym na 2020 rok. Tak więc prawdopodobnie zdecydowano się przekazać siły robocze na stworzenie mniejszych gier zamiast pracy nad rozległym tytułem. Na koniec przypomnijmy, że studio Respawn Entertainment znane z serii Titanfall też pracuje nad grą Star Wars. Ich gra ma zadebiutować w tym roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
EA skasowało kolejną grę ze świata Star Wars

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   EA skasowało kolejną grę ze świata Star Wars