Gry   »   Aktualności   »   Visceral Games zamknięte. Nowa gra Star Wars opóźniona

Aktualności

rss

Visceral Games zamknięte. Nowa gra Star Wars opóźniona

2017.10.18//  J. Kruczek
Visceral Games zostało zamknięte przez Electronic Arts. Studio znane ze świetnej serii Dead Space już nie istnieje. Ta informacja dotknie szczególnie fanów Star Wars, ponieważ studio pracowało nad grą przygodową w tym uniwersum.

Tytuł na szczęście nie został anulowany, ale zaliczy mocne opóźnienie. Projekt przeniesiono bowiem pod skrzydła EA Vancouver. Przyczyną zamknięcia studia była właśnie gwiezdno-wojenna gra. Tytuł nie spełnił bowiem oczekiwań Electronic Arts.
Dead Space
Dead Space Dead Space
Dead Space

W oficjalnym komunikacie poinformowano, że tytuł nie spełniał standardów wydawcy, ponieważ był zbyt liniowy. Visceral Games postawiło na prawdziwą grę przygodową skupiającą się na wciągającej fabule. Gracze mieli przeżyć przygodę. Jednak grupy testowe doniosły, że liniowa fabuła ich nie interesuje. Zamiast tego współcześni gracze chcą tonę znaków zapytania do odblokowania i tony znajdziek w otwartych przestrzeniach.
Dead Space
Dead Space
Dead Space

Gra Star Wars od Visceral Games jest ciągle wielką tajemnicą. Wydawca nie zdradzał prawie nic na jej temat. Teraz wiemy, że muszą zostać gruntownie przebudowane podstawy tytułu, a więc prędko nie poznamy szczegółów. Zmianie ulegnie także data premiery początkowo planowana na rok fiskalny 2019. Na koniec EA poinformowało, że stara się aby jak największa ilość pracowników Visceral Games znalazła zatrudnienie w innych studiach wydawcy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Visceral Games zamknięte. Nowa gra Star Wars opóźniona

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Visceral Games zamknięte. Nowa gra Star Wars opóźniona