Gry   »   Aktualności   »   Star Wars: Battlefront - EA nie dopuści do premiery źle działającej gry

Aktualności

rss

Star Wars: Battlefront - EA nie dopuści do premiery źle działającej gry

2015.06.29//  J. Kruczek
Electronic Arts postanowiło nauczyć się na błędach konkurencji. Ostatnio rynek jest zasypywany wysokobudżetowymi grami posiadającymi całą masę błędów. Ostatnio los taki spotkał pecetową wersję gry Batman: Arkham Knight.
Coraz częściej pojawiają się głosy, że wydawcy zmuszają deweloperów do wydania nieukończonych tytułów. EA zapewnia, że w przypadku Star Wars: Battlefront taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Peter Moore z EA zapowiedział iż w przypadku nowej odsłony kultowej serii nikt się nie zawaha przełożyć daty premiery.
Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront

Jak zapewnia Moore wypuszczenie nieukończonej gry jest niedopuszczalne. W przypadku Star Wars: Battlefront testy mają trwać tak długo, aż deweloper i wydawca będą pewni jakości końcowego produktu. Jeżeli zaś chodzi o grywalność to już teraz jest ona obiecująca. Star Wars: Battlefront pozwala na dzień dzisiejszy prowadzić walki 40 graczy bez żadnych spadków wydajności.
Star Wars: Battlefront jest bardzo ważnym tytułem dla EA. Wydawca przywraca do życia kultową markę. Jeżeli wszystko przebiegnie dobrze to Star Wars: Battlefront zadebiutuje na polskim rynku 19 listopada 2015 roku. Gra trafi równocześnie na PC, PS4 oraz Xboxa One.
Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Star Wars: Battlefront - EA nie dopuści do premiery źle działającej gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Star Wars: Battlefront - EA nie dopuści do premiery źle działającej gry