Gry   »   Aktualności   »   Star Wars: Battlefront II - widowiskowy zwiastun i data premiery

Aktualności

rss

Star Wars: Battlefront II - widowiskowy zwiastun i data premiery

2017.04.18//  J. Kruczek
Impreza Star Wars Celebration przyniosła wiele nowości ze świata Gwiezdnych Wojen. Jedną z nich był pełny zwiastun i oficjalna zapowiedź gry Star Wars: Battlefront II.

Star Wars: Battlefront II w zwiastunie prezentuje się po prostu wyśmienicie. Twórcy pokazali zarys fabularny. Wygląda na to, że wcielimy się w członkinię oddziałów specjalnych Imperium i stoczymy walkę z Rebelią w celu pomszczenia śmierci Imperatora.
Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Battlefront II Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Battlefront II

Nowy shooter zadebiutuje 17 listopada w wersji na PC, PS4 oraz Xboxa One. W czasie zabawy będziemy mogli prześledzić losy galaktyki z różnych er. W zasadzie stoczymy walki na polach bitew obejmujących wydarzenia z wszystkich filmów Star Wars. Co więcej osoby zamawiające grę przedpremierowo otrzymają dostęp do postaci z Ostatniego Jedi.

Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Battlefront II
Warto odnotować, że grę projektuje kilka zespołów. Studio Motive z Jade Raymond na czele projektuje kampanię solową. Criterion tworzy bitwy kosmiczne, zaś DICE odpowiada za potyczki sieciowe. Czas pokaże czy Star Wars: Battlefront II będzie lepsze od poprzednika.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Star Wars: Battlefront II - widowiskowy zwiastun i data premiery

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Star Wars: Battlefront II - widowiskowy zwiastun i data premiery