Gry   »   Aktualności   »   Death Stranding - gra potrzebuje rozsądną ilość miejsca na dysku

Aktualności

rss

Death Stranding - gra potrzebuje rozsądną ilość miejsca na dysku

2019.10.14//  J. Kruczek
W ostatnim czasie gry AAA zaskakują ilością potrzebnego miejsca na dysku do instalacji. Gracze wyrazili pewne obawy względem Death Stranding, które jest promowane jako bardzo ambitny projekt. Okazuje się jednak, że Hideo Kojima i jego zespół zadbali, aby gra zajmowała dość standardowe miejsce w porównaniu do ostatnich dużych premier.
Informacja o zajmowanym miejscu pochodzi od jednej z sieci sprzedaży, która opublikowała fotografie pudełka gry. Według publikacji Death Stranding będzie wymagało na dysku konsoli co najmniej 55 GB miejsca. Trzeba jednak pamiętać, że tradycją jest już wydawania patchów na premierę, więc warto przygotować kilkanaście gigabajtów więcej.
Death Stranding
Death Stranding Death Stranding
Death Stranding

Jak widać Death Stranding jest grą obszerną, ale daleko jej pod względem ilości danych do niektórych z ostatnich dużych premier. Wiele gier w ostatnim czasie oscyluje w granicach 100 GB. Wystarczy wspomnieć Red Dead Redemption 2, które potrzebowało na PS4 aż 99 GB miejsca. Death Stranding zadebiutuje 8 listopada i wtedy się przekonamy czy gra jest warta szumu jaki wokół niej się wytworzył.
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Death Stranding - gra potrzebuje rozsądną ilość miejsca na dysku

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Death Stranding - gra potrzebuje rozsądną ilość miejsca na dysku