Gry   »   Aktualności   »   Death Stranding - najnowszy zwiastun i data premiery

Aktualności

rss

Death Stranding - najnowszy zwiastun i data premiery

2019.05.30//  J. Kruczek
Death Stranding zostało ukazane na nowym zwiastunie. W ten sposób otrzymaliśmy kolejną porcję ujęć z gry i co ważniejsze w końcu poznaliśmy datę premiery produkcji Hideo Kojimy.
Zwiastun został zaprezentowany w czasie transmisji na żywo dotyczącej gry. Materiał ujawnia, że Death Stranding trafi na rynek 8 listopada 2019 roku i będzie dostępne jedynie na konsolę Playstation 4. Przy okazji ojciec produkcji ujawnił kilka nowych szczegółów. Mimo to nadal Death Stranding pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi.
Death Stranding
Death Stranding Death Stranding
Death Stranding

Produkcja pozwoli nam się wcielić w Sama Bridgesa granego przez Normana Reedusa. Bohater ma za zadanie przywrócić więzy społeczeństwa i rozpocząć zjednoczenie rozbitej Ameryki. Sam będzie się musiał zmierzyć z wrogimi ludźmi oraz z tajemniczymi istotami. Te będą niewidoczne gołym okiem, ale w ich wykrywaniu pomoże Bridge Baby, czyli dziecko umieszczone w kapsule. Pozwala ono łączyć się z "drugą stroną". Nie wiemy jednak czym jest ta strona. W grze pojawi się motyw przeżywania wydarzeń z przeszłości.
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding

Kojima określa Death Stranding mianem zupełnie nowego rodzaju gry akcji. Jednak nie wyjaśnia o co dokładnie chodzi. W zwiastunie widzimy eksplorację, wykorzystanie gadżetów, skradanie się i walkę. Te wszystkie elementy mają być połączone w osobliwy sposób. Death Stranding można już zamawiać przedpremierowo w kilku wersjach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Death Stranding - najnowszy zwiastun i data premiery

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Death Stranding - najnowszy zwiastun i data premiery