Gry   »   Aktualności   »   Death Stranding - gra może wkraczać na terytorium MMO

Aktualności

rss

Death Stranding - gra może wkraczać na terytorium MMO

2019.04.28//  J. Kruczek
Death Stranding jest ciągle wielką niewiadomą, a kolejne wypowiedzi jej głównego twórcy wprowadzają tylko kolejne zamieszanie. W czasie Tribeca Film Festival, Hideo Kojima wypowiedział się na temat swojego nowego dzieła. Jego wypowiedzi nie zdradziły wiele nowości, ale sugerują, że Death Stranding może być grą MMO.
Twórca gry sugeruje, że w Death Stranding gracze będą czuli osamotnienie i jednym z ich celów będzie poszukiwanie połączenia z innymi osobami. Jak mówi słowo "połączenie" będzie tu kluczowe. Death Stranding ma być czymś zupełnie nowym. Gracz będzie się łączył z grą i grał razem z innymi. Wszyscy będą połączeni.
Death Stranding
Death Stranding Death Stranding
Death Stranding

Takie stwierdzenia sugerują, że Death Stranding przybierze formę bliską MMO. Z drugiej strony może chodzi o coś w stylu trybów sieciowych serii Dark Souls. Tam światy graczy się przenikały i może coś podobnego zobaczymy w Death Stranding. Sam Kojima mówi, że nie może powiedzieć nic na temat konkretów ponieważ to mogłoby się nie spodobać Sony, a tego nie chce.
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding

Death Stranding to zdecydowanie projekt oryginalny tak jak jego twórca. Przypomnijmy, że w tajemniczej grze wystąpią takie nazwiska jak Norman Reedus, Mads Mikkelsen czy Giullermo del Toro. Tytuł będzie ekskluzywny dla konsoli PS4.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Death Stranding - gra może wkraczać na terytorium MMO

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Death Stranding - gra może wkraczać na terytorium MMO