Gry   »   Aktualności   »   Asterix & Obelix XXL 2 - zapowiedziano remake platformówki z kultowymi bohaterami

Aktualności

rss

Asterix & Obelix XXL 2 - zapowiedziano remake platformówki z kultowymi bohaterami

2018.07.07//  J. Kruczek
Asterix & Obelix XXL 2 trafiło na rynek w 2005 roku, ale teraz powróci w odświeżonej formie. Na fali popularności remake'ów platformówek postanowiono wskrzesić serię. W tym roku dostaniemy odświeżoną grę, a za rok oficjalną kontynuację.
Remaster klasycznej gry zostanie wydany 29 listopada na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Pracę nad nową wersją klasyka prowadzi studio OSome. Ten deweloper planuje też stworzenie oficjalnej kontynuacji, której premierę zapowiedział na końcówkę 2019 roku.
Asterix & Obelix XXL 2
Asterix & Obelix XXL 2 Asterix & Obelix XXL 2
Asterix & Obelix XXL 2

Asterix & Obelix XXL 2 pierwotnie było dostępne na PC i PS2. Twórcy remake'u zapowiedzieli dwie wersje specjalne. Edycja limitowana oprócz gry będzie zawierać figurki Asteriksa, Obeliksa i Idefiksa w rozmiarach od 4 do 7,4 cm. W wersji kolekcjonerskiej mamy znaleźć 15-centymetrową figurkę Asteriksa.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat remake'u oraz kontynuacji. Twórcy zapowiadają jednak, że nowe przygody kultowych bohaterów będą wierne materiałowi źródłowemu. Możemy liczyć na nowe wciągające przygody oraz spore dawki humoru. Asterix & Obelix XXL 2 w nowej wersji zaprezentowano na razie na jednym screenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Halo 3 - zwiastun wersji PCWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asterix & Obelix XXL 2 - zapowiedziano remake platformówki z kultowymi bohaterami

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

  • Pixii Camera A1112 jest najnowszym aparatem dalmierzowym francuskiej marki. Urządzenie posiada...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Asterix & Obelix XXL 2 - zapowiedziano remake platformówki z kultowymi bohaterami