Gry   »   Aktualności   »   Beyond Good & Evil 2 - Ubisoft prezentuje materiał z wczesnej wersji gry

Aktualności

rss

Beyond Good & Evil 2 - Ubisoft prezentuje materiał z wczesnej wersji gry

2018.05.04//  J. Kruczek
Beyond Good & Evil 2 wywołał wielkie poruszenie podczas swojej pierwszej prezentacji na zeszłorocznych targach E3. Pierwsza część choć nie była komercyjnym sukcesem to do dziś jest uznawana za jedną z najlepszych gier platformowo-przygodowych w historii. Wielu graczy czekało na kontynuację tego wyjątkowego klasyka.
Ubisoft po niemal roku od prezentacji zdecydował się pokazać materiał z krótkimi ujęciami z gry. Trzeba jednak zaznaczyć, że gra znajduje się ciągle na wczesnym etapie prac. W opublikowanym materiale możemy zobaczyć, jak wygląda poruszanie się postaci czy latanie statkami powietrznymi.
Beyond Good & Evil 2
Beyond Good & Evil 2 Beyond Good & Evil 2
Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2 będzie się mocno różnić od pierwowzoru, ale nadal nie znamy szczegółów na temat planowanej rozgrywki i historii. Rok temu gra była na zerowym etapie prac i Ubisoft dysponował jedynie zwiastunem CGI. W tym roku produkcja ma się pojawić na targach E3, więc już w czerwcu powinniśmy poznać ciekawe informacje na temat produkcji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Beyond Good & Evil 2 - Ubisoft prezentuje materiał z wczesnej wersji gry

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Beyond Good & Evil 2 - Ubisoft prezentuje materiał z wczesnej wersji gry