Gry   »   Aktualności   »   Sonic Forces - niebieski jeż Segi powraca

Aktualności

rss

Sonic Forces - niebieski jeż Segi powraca

2017.03.17//  J. Kruczek
W czasach początków konsol każda firma miała swoja maskotkę. Ostatnio o Crashu przypomniało sobie Sony, a dziś oficjalnie zapowiedziano Sonic Forces, czyli nowe przygody maskotki firmy Sega.

Wydawca zapowiedział nowe przygody niebieskiego jeża, który na dobre zakorzenił się w historii gamingu. Sonic Forces ma być mieszanką rozwiązań z Sonic Colors oraz Sonic Generations. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ te dwie gry były najlepiej ocenianymi odsłonami współczesnych gier o Sonicu.
Sonic Forces
Sonic Forces Sonic Forces
Sonic Forces

Tytuł Sonic Forces odnosi się tu do starcia dwóch różnych sił. Z jednej strony stoi dobro reprezentowane przez Sonica i jego przyjaciół. Z drugiej strony stanie Doktor Eggman ze swoją świtą. Twórcy gry szykują kilka nowości oraz sprawdzonych rozwiązań. Gracze otrzymają etapy dwuwymiarowe rodem z pierwszych gier o Sonicu oraz trójwymiarowe poziomy z widokiem TPP. Ma się też pojawić trzeci tajemniczy tryb rozgrywki, który zostanie ujawniony w późniejszym czasie.

Najwięcej czasu przeznaczymy oczywiście na bardzo szybkie bieganie z którego znany jest niebieski jeż Segi. Na razie nie mamy screenów z produkcji, ale pojawiło się krótkie nagranie z zamkniętej prezentacji. Fani Sonica nie powinni być zawiedzeni. Sonic Forces powstaje z myślą o PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
NBA Playgrounds 2 w debiutanckim zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sonic Forces - niebieski jeż Segi powraca

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Sonic Forces - niebieski jeż Segi powraca