Gry   »   Aktualności   »   FIFA 20 - premiera i niezadowolenie graczy

Aktualności

rss

FIFA 20 - premiera i niezadowolenie graczy

2019.09.28//  J. Kruczek
FIFA 20 zadebiutowała oficjalnie na pecetach oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra nie wprowadza rewolucji i jak się okazuje przysparza także nieco problemów. Część graczy jest mocno niezadowolona z trybu kariery.
Premiera gry FIFA 20 jest dla fanów piłki nożnej zawsze dużym wydarzeniem. Gra zbiera pozytywne recenzje i mimo braku rewolucji jest udanym tytułem. Jednak nie wszystkie jej aspekty spodobały się graczom przez co doszło do małej afery. Gracze zgłaszali problemy z produkcja na oficjalnym forum EA. Wydawca w pewnym momencie zablokował wątek, co doprowadziło do fali niezadowolenia. EA odblokowało wątek z błędami FIFA 2020, ale sytuacja zrobiła się i tak niesmaczna. Co nie spodobało się graczom?
FIFA 20
FIFA 20 FIFA 20
FIFA 20

Gracze są niezadowoleni z trybu kariery. Jak donoszą pojawiły się w nim błędy nierozwiązane od kilku odsłon mimo obietnic. Najbardziej krytykowane są konferencje prasowe, wywiady z piłkarzami oraz system morale. Zdaniem wielu graczy podejmowane decyzje i tak nie mają wpływu na zawodników. Pojawiły się także problemy z tworzeniem i edytowaniem zawodników oraz systemem dynamicznego potencjału. Gracze są też zirytowani systemem dobierania piłkarzy przez komputerowych menadżerów. System puszcza na boisko zbyt często zawodników rezerwowych czy zaczynających karierę w meczach, w których skład powinien być najsilniejszy.

FIFA 20 nie przyniosła poważniejszych zmian i najwyraźniej tym razem graczy zaczęło to irytować. Tym bardziej, że wypuszczając po raz kolejny niemal identyczną grę EA nie naprawiło problemów nękających serię od dawna.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 20 - premiera i niezadowolenie graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 20 - premiera i niezadowolenie graczy