Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed Rogue Remastered - klasyczna odsłona w nowej wersji

Aktualności

rss

Assassin's Creed Rogue Remastered - klasyczna odsłona w nowej wersji

2018.03.21//  J. Kruczek
Assassin's Creed Rogue Remastered oficjalnie trafił do sprzedaży. Dzięki temu gracze, którzy nie mieli okazji uzupełnić fabuły serii o ten tytuł teraz będą mieli okazję na najnowszych konsolach.
Oryginał został wydany na sprzęty poprzedniej generacji przez co część osób posiadających PS4 i Xbox One nie mogła spojrzeć na konflikt od strony Templariuszy. Odsłona serii pozwalająca zwiedzić okolice północnego Atlantyku była bardzo ciepło przyjęta i jako jedyna pokazała nam całą historię od tej drugiej strony.
Assassin's Creed Rogue Remastered
Assassin's Creed Rogue Remastered Assassin's Creed Rogue
Assassin's Creed Rogue Remastered

Debiut odświeżonej wersji pozwoli graczom na uzupełnienie fabuły serii. A warto się zastanowić nad zakupem, ponieważ Assassin's Creed Rogue Remastered można nabyć za około 104 złote. Tak więc cena jest dużo niższa niż w przypadku innych gier na PS4 i Xbox One.

Remaster jest oceniany pozytywnie. Nie przynosi on wielkich zmian graficznych, ale mimo to oferuje jedną z najlepszych fabuł w serii i daje możliwość rozegrania świetnie zrealizowanych bitw morskich. Także główny bohater jest silną stroną gry. Ewentualne braki entuzjazmu są spowodowane przestarzałą już formą rozgrywki w porównaniu z najnowszym Assassin's Creed Origins.
Assassin's Creed Rogue Remastered
Assassin's Creed Rogue Remastered
Assassin's Creed Rogue Remastered

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Assassin's Creed Rogue Remastered - klasyczna odsłona w nowej wersji

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed Rogue Remastered - klasyczna odsłona w nowej wersji