Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed III Remastered - premiera odświeżonego klasyka

Aktualności

rss

Assassin's Creed III Remastered - premiera odświeżonego klasyka

2019.03.31//  J. Kruczek
Assassin's Creed III Remastered oficjalnie zadebiutował na rynku. Tym samym gracze mają okazję przypomnieć sobie ważną odsłonę serii wydaną pierwotnie w 2012 roku.
Assassin's Creed III Remastered wraz ze wszystkimi dodatkami i poboczną odsłoną Liberation zadebiutował na pecetach oraz konsolach Xbox One i PS4. Warto przypomnieć, że w planach jest jeszcze wersja na Nintendo Switch. Ta ma się pojawić 21 maja.
Assassin's Creed III
Assassin's Creed III Assassin's Creed III
Assassin's Creed III

Oczywiście największe zmiany dotyczą oprawy wizualnej gry. Zadbano o ostrzejsze tekstury czy lepsze efekty świetlne. Assassin's Creed III Remastered prezentuje się wyraźnie ładniej od pierwowzoru. Z resztą pierwsze recenzje dają do zrozumienia, że przygotowano bardzo dobry remaster. Za główne minusy podaje się to, że Assassin's Creed III Remastered nie oferuje nic nowego w samej rozgrywce czy fabule. A to oznacza, że gracze liczący na jakąś małą rewolucję będą zawiedzeni. W porównaniu do najnowszych produkcji Assassin's Creed III Remastered wypada po prostu ubogo.
Assassin's Creed III
Assassin's Creed III
Assassin's Creed III

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Assassin's Creed III Remastered - premiera odświeżonego klasyka

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed III Remastered - premiera odświeżonego klasyka