Gry   »   Aktualności   »   Warhammer 40,000: Dawn of War III - pierwsze recenzje nowego RTSa

Aktualności

rss

Warhammer 40,000: Dawn of War III - pierwsze recenzje nowego RTSa

2017.04.21//  J. Kruczek
Warhammer 40,000: Dawn of War III jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Strategia w tym kultowym uniwersum od pierwszej zapowiedzi budziła wielkie zainteresowanie i za tydzień wszyscy gracze będą się mogli nią cieszyć.

Póki co w sieci pojawiły się pierwsze recenzje i te pokazują, że studio Relic przygotowało solidny kawałek kodu. Jednak tym razem nie uraczymy żadnych rewolucji ani ponad przeciętnej rozrywki. Warhammer 40,000: Dawn of War III to dobra i solidna strategia nie wywołująca wielkiej euforii podczas zabawy.
Warhammer 40,000: Dawn of War III
Warhammer 40,000: Dawn of War III Warhammer 40,000: Dawn of War III
Warhammer 40,000: Dawn of War III

Większość recenzji opiewa w granicach 8-8,5. To pokazuje, że mamy do czynienia z dobrym tytułem. Niestety twórcy stawiając na dobrze znane rozwiązania zapomnieli o nowościach, które mogłyby wynieść serię na wyższy poziom.

Warhammer 40,000: Dawn of War III mimo pewnych zmian w rozgrywce względem klasyki gatunku nie wprowadza rewolucji. Co więcej to nowe rozwiązania czasem źle się sprawdzają. Efektowna grafika cieszy oko ale sprawia, że w natłoku efektów gracz może czasem zgubić orientację w polu walki. Jednak wszyscy podkreślają, ze rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca.
Warhammer 40,000: Dawn of War III
Warhammer 40,000: Dawn of War III
Warhammer 40,000: Dawn of War III

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
NBA Playgrounds 2 w debiutanckim zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Warhammer 40,000: Dawn of War III - pierwsze recenzje nowego RTSa

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Warhammer 40,000: Dawn of War III - pierwsze recenzje nowego RTSa