Gry   »   Aktualności   »   Sea Power: Naval Combat in the Missile Age - zapowiedź strategii morskiej

Aktualności

rss

Sea Power: Naval Combat in the Missile Age - zapowiedź strategii morskiej

2020.01.06//  J. Kruczek
Fani wyśmienitej strategii Cold Waters mogą zacierać ręce ponieważ jeden z twórców gry pracuje nad kolejnym RTSem. Sea Power: Naval Combat in the Missile Age to nowa strategia wojenna mająca dać możliwość poprowadzenia flot morskich.

Jeden z twórców Cold Waters założył studio Triassic Games i rozpoczął prace nad nową grą strategiczną. Sea Power: Naval Combat in the Missile Age powstaje jedynie z myślą o PC i póki co nie posiada daty premiery. Deweloper zapowiada większą skalę konfliktu niż Cold Waters. Całość charakterem ma przypominać klasyczną grę Jane's Fleet Command z 1999 roku.
Sea Power
Sea Power Sea Power
Sea Power

Gracze w Sea Power będą dowodzić całymi flotami, ale otrzymają także możliwość przejęcia kontroli nad konkretnymi jednostkami. Nie ma co liczyć na bardziej zaawansowaną symulację za sterami myśliwców, ale i tak cieszy taka możliwość. Akcja rozegra się w czasie największych konfliktów drugiej połowy XX wieku. Na razie twórcy nie są gotowi do pokazania materiałów wideo, ale możemy zobaczyć pierwsze screeny z produkcji.

Sea Power
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sea Power: Naval Combat in the Missile Age - zapowiedź strategii morskiej

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Sea Power: Naval Combat in the Missile Age - zapowiedź strategii morskiej