Gry   »   Aktualności   »   Vampyr - twórcy szykują dwa nowe poziomy trudności

Aktualności

rss

Vampyr - twórcy szykują dwa nowe poziomy trudności

2018.07.28//  J. Kruczek
Vampyr nie okazał się grą przełomową, a raczej średniakiem przyciągającym głównie klimatem. Tak czy inaczej tytuł zebrał grono fanów, a twórcy pracują nad rozwojem gry. Studio DONTNOD zapowiedziało, że jeszcze tego lata pojawi się obszerna aktualizacja.
Aktualizacja wprowadzi kilka nowości, a największą będą dwa nowe poziomy trudności. Pierwszym z nich ma być "Story Mode", czyli jak nazwa wskazuje skupiający się na fabule. Tryb ten jest kierowany do nowicjuszy oraz graczy, którzy nie lubią wylewać siódmych potów przy grze. Starcia będą zdecydowanie łatwiejsze dzięki czemu gracze skupią się na eksploracji i poznawaniu fabuły.
Vampyr
Vampyr Vampyr
Vampyr

Drugi poziom trudności "Hard Mode" jest kierowany do weteranów gier action RPG i osób, które chcą znaleźć jeszcze większe wyzwanie. Walki mają się stać dużo trudniejsze, a z pokonanych wrogów dostaniemy mniej doświadczenia. Tak więc osiągnięcie pełnej mocy będzie wymagało znacznie większego wysiłku.
Vampyr
Vampyr
Vampyr

Vampyr posiada wiele ciekawych rozwiązań i fantastyczny klimat. Tytuł traci trochę na technikaliach oraz pewnej monotonii po czasie, ale i tak każdy fan wampirów powinien zagrać w tą produkcję.
Vampyr
Vampyr
Vampyr

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Geralt trafił do Monster Hunter: WorldWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vampyr - twórcy szykują dwa nowe poziomy trudności

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Vampyr - twórcy szykują dwa nowe poziomy trudności