Gry   »   Aktualności   »   Vampyr - obszerny gameplay z targów E3 2017

Aktualności

rss

Vampyr - obszerny gameplay z targów E3 2017

2017.06.19//  J. Kruczek
Vampyr jest jedną z ciekawszych gier jakie maja się pojawić w tym roku. Produkcja ma spore szanse na stanie się cichym hitem tego roku. Tytuł był obecny na targach E3 i dziś magazyn IGN opublikował obszerny gameplay z mrocznego RPG.

W materiale możemy zobaczyć jak prezentuje się gra. Niemal 20-minutowy zapis rozgrywki skupia się na eksploracji, systemie walki oraz konwersacjach. Zaprezentowano zarówno fragment głównego wątku jak i zadania poboczne.
Vampyr
Vampyr Vampyr
Vampyr

Dobre wrażenie robi budowa świata oraz profile postaci pobocznych i ich relacje z innymi postaciami. Gracze mogą odpytać NPC o ich rodziny, a następnie wykorzystać to podczas rozmowy z tymi osobami. Podczas prezentacji zaprezentowano także drzewka umiejętności i typowo RPGowe mechaniki. Vampyr prezentuje się bardzo obiecująco. Premiera gry będzie miała miejsce w listopadzie 2017 roku na PC, PS4 oraz Xbox One.
Vampyr
Vampyr
Vampyr

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
State of Decay 2 - zwiastun gry survivalowejWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vampyr - obszerny gameplay z targów E3 2017

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Vampyr - obszerny gameplay z targów E3 2017