Gry   »   Aktualności   »   Torchlight Frontiers - nadchodzi trzecia część serii konkurującej z Diablo

Aktualności

rss

Torchlight Frontiers - nadchodzi trzecia część serii konkurującej z Diablo

2018.08.09//  J. Kruczek
Torchlight Frontiers będzie trzecią częścią całkiem udanej serii, którą stworzyli między innymi twórcy kultowego Diablo. Tym razem za tytuł odpowiadał nowy zespół, bowiem w zeszłym studio Runic Games zostało zamknięte.
Prawa do marki przejęła firma Perfect World, która dość niespodziewanie zapowiedziała teraz Torchlight Frontiers. Informacje na temat gry są na razie dość skromne. Wiadomo, że tytuł zadebiutuje na pecetach oraz konsolach Xbox One i PS4 w przyszłym roku. Premierę mają poprzedzić rozległe beta testy. Twórcy już przyjmują zgłoszenia na oficjalnej stronie projektu.
Torchlight
Torchlight Torchlight
Torchlight

Torchlight Frontiers jest opisywany jako gra RPG akcji typu hack'n'slash. To by oznaczało, że główne mechaniki rozgrywki nie zostaną zmienione. Ma jednak nie zabraknąć rozgrywki kooperacyjnej czy możliwości posiadania zwierzaków.

Ma się zmienić struktura świata, który tym razem ma być stały ponieważ będą go dzielić gracze na serwerze. Wygląda więc na to, że dostaniemy coś na wzór MMO. Mimo to kraina ma być generowana dynamicznie. Tak więc wygląda na to, że światy będą się tworzyć proceduralnie przy zakładaniu serwera.
Torchlight
Torchlight
Torchlight

Na koniec warto podkreślić, że Torchlight Frontiers tworzy studio Echtra Games. Jego szefem jest Max Schaefer, czyli prezes zamkniętego Runic Games. Zaś w szeregach dewelopera ponownie znaleźli się weterani gatunku. Powinniśmy więc być spokojni o jakość gry.
Torchlight
Torchlight
Torchlight
Torchlight
Torchlight
Torchlight

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Torchlight Frontiers - nadchodzi trzecia część serii konkurującej z Diablo

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Torchlight Frontiers - nadchodzi trzecia część serii konkurującej z Diablo