Gry   »   Gry na PC   »   The Sims 3, symulator codzienności

Gry na PC

rss

The Sims 3, symulator codzienności

2009.07.15//  J. Kruczek
 The Sims 3, kontynuacja serii, która podbiła świat gier. Electronic Arts przeniosło do wirtualnego świata zwykłe ludzkie życie, co się okazało strzałem w dziesiątkę. Simsy szybko zdobyły popularność, która sukcesywnie rośnie. Trzecia odsłona serii jest zdecydowanie najbardziej rozbudowana i pozwala graczom na dużo swobodniejsze życie w simowym uniwersum.
 
Największą i rewolucyjną dla serii zmianą jest otwarty świat. Gracz już nie będzie zamknięty we własnych czterech ścianach, ale będzie mógł zwiedzać całe miasteczko, odwiedzać sąsiadów czy urządzać rekreacyjne wycieczki z rodzinką. Wszystkie decyzje i zachowanie simów wpływają na otoczenie i relacje z innymi mieszkańcami miasta. Każdy gracz tworząc swojego sima będzie musiał wybrać cechy charakteru, które będą miały duży wpływ na całą rozgrywkę. W zależności od wybranych cech sim może się szybciej uczyć, zdobywać więcej przyjaciół czy łatwiej awansować na szczeblach kariery i wiele innych. Postaci w grze stały się w trzeciej części bardziej ludzkie, żywo reagują na wszystkie wydarzenia a ich zachowanie zmienia się w zależności od nastroju. Przykładowo simka w ciąży nie będzie się oddawać imprezowym ekscesom a jej maż będzie robił wszystko, aby poprawić jej humor. 
 
W trzeciej The Sims 3 gracz będzie miał możliwość decydowania o czasie pracy. W zależności od tego jak będzie pracował, będzie mógł wyjść wcześniej lub wykonać jakieś zlecenia poza miejscem zatrudnienia. Dla przykładu dziennikarz będzie mógł wyjść z pracy, aby przeprowadzić z kimś wywiad bądź uczestniczyć w jakimś ważnym wydarzeniu. W grze trafią się także specjalne okazje, dzięki którym będzie się można podlizać szefostwu lub zdobyć ciekawe umiejętności. Gracz będzie mógł także wybrać stosunek sima do pracy, m.in. będzie można się podlizywać szefowi, co nie przysporzy nam przyjaciół bądź czynnie uczestniczyć w życiu towarzyskim firmy co znacznie poprawi samopoczucie sima ale spowolni proces awansu.
 
W grze zawarto także dużo ciekawych smaczków jak na przykład marzenia. Dziecko po otrzymaniu jakiejś zabawki może sobie wymarzyć konkretną karierę, w której później będzie się spełniać. Na szczęście niespełnione marzenia nie niosą za sobą konsekwencji w postaci przeróżnych kar. Duży nacisk postawiono na kooperacje z innymi simami. Posiadanie wielu przyjaciół wpływa kojąco na simów, dzięki czemu cieszą się lepszym samopoczuciem i łatwiej sobie radzą z niektórymi sprawami. 
 
The Sims 3 zostało bardzo dobrze dopracowane. Gra ucieszy nawet graczy, którzy do tej pory unikali szerokim łukiem tą pozycję. Miła dla oka oprawa graficzna i otwarty świat nieograniczony do jednego domu jak w poprzednich częściach, sprawia, że The Sims 3 daje zupełnie nowe doznania. Prowadzenie wirtualnego ludka od narodzin aż do śmierci nabrało kolorytu i przykuje graczy do monitora na wiele godzin. Aby nacieszyć się The Sims 3 należy mieć w komputerze procesor 2,4 GHz i przynajmniej 1,5 GB pamięci RAM. Karta grafiki musi mieć 256 MB pamięci a dysk powinien pomieścić 6,1 GB. Gra została stworzona pod systemy operacyjne Windows XP SP2 i Vista SP1 
 
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3
The Sims 3 The Sims 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Sims 3, symulator codzienności

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Gry na PC   »   The Sims 3, symulator codzienności