Gry   »   Aktualności   »   The Settlers: Kingdoms of Anteria będzie mieć w sobie coś z Diablo

Aktualności

rss

The Settlers: Kingdoms of Anteria będzie mieć w sobie coś z Diablo

2014.08.08//  J. Kruczek
The Settlers: Kingdoms of Anteria nie będzie zwykłą kontynuacją popularnych strategii. Gra jest dowodem na to, że panuje trend mieszania gatunków. W nowej odsłonie zobaczymy mieszankę strategii ekonomicznej z kultowym Diablo.
Ubisoft opublikował garść szczegółów na temat strategii i te są niezwykle interesujące. Najwięksi fani serii będą mogli nadal skupić się na rozwoju osad i zapewnianiu swoim poddanym dobrobytu. Tym razem jednak będzie można wyjść poza granice swojego miasta i oddać się przygodzie.
The Settlers: Kingdoms of Anteria The Settlers: Kingdoms of Anteria...
The Settlers: Kingdoms of Anteria ...wprowadzi wiele nowości do...
The Settlers: Kingdoms of Anteria ...kultowego cyklu strategii

Gracze stworzą swoich czempionów, którzy będą przemierzali niebezpieczne krainy i walczyli z bestiami. Ta część rozgrywki ma przypominać Diablo, choć będzie nieco mniej mroczna. Na wyprawach bojowych gracze będą podnosili doświadczenie i zbierali przydatne artefakty. Ta część rozgrywki spodoba się miłośnikom przygód.

Co więcej część skupiającą się na akcji można prowadzić z dwoma znajomymi. Tryb walki działa bowiem także w kooperacji. Do tego dochodzi też możliwość dowodzenia pomniejszymi oddziałami. Twórcy gry pamiętali jednak, że The Settlers: Kingdoms of Anteria ma być kontynuacją strategii ekonomicznej. Cześć graczy może więc nie być zainteresowana walką i elementami akcji.

Wszystko dobrze przemyślano i gracze będą mogli się skupić na jednej formie rozgrywki. Druga zaś zostanie spłycona do minimum niezbędnego na potrzeby fabuły. W The Settlers: Kingdoms of Anteria pojawią się także mikropłatności pozwalające m.in. usprawnić pracę osad. Nie zdradzono jednak ich szczegółów. Premiera gry ma mieć miejsce w 2015 roku na komputerach PC.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Settlers: Kingdoms of Anteria będzie mieć w sobie coś z Diablo

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   The Settlers: Kingdoms of Anteria będzie mieć w sobie coś z Diablo