Gry   »   Aktualności   »   Frostpunk trafi na konsole PS4 i Xbox One

Aktualności

rss

Frostpunk trafi na konsole PS4 i Xbox One

2019.04.13//  J. Kruczek
Frostpunk jest bardzo udaną i ciekawą strategią polskiego studia 11 bit studios. Tytuł do tej pory był dostępny na pecetach, ale to się zmieni i gra zostanie wydana także w konsolowej wersji.
Twórcy gry zapowiedzieli, że przygotowują konsolowe wydanie zmierzające na PS4 i Xboxa One. Zgodnie z zapowiedziami konsolowi gracze otrzymają zbiorcze wydanie wraz ze wszystkimi dodatkami. Nowe wydanie gry otrzyma dopisek Console Edition, ale na razie nie wiadomo kiedy trafi na rynek. Studio zdradza, że chciałoby zakończyć prace nad konwersją najpóźniej latem tego roku.
Frostpunk
Frostpunk Frostpunk
Frostpunk

Frostpunk Console Edition zostanie nieco zmodyfikowany względem pecetowej odsłony. Twórcy pracują nad zmianami interfejsu, czy niektórych mechanik, aby rozgrywka przebiegała w naturalny sposób. Równocześnie zapowiedziano, że po wydaniu wersji konsolowej studio przygotuje także nowe dodatki do strategii.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wolfenstein: Youngblood w gameplay'u z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Frostpunk trafi na konsole PS4 i Xbox One

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Frostpunk trafi na konsole PS4 i Xbox One