Gry   »   Aktualności   »   Spider-Man: Miles Morales - garść informacji o grze na PS5

Aktualności

rss

Spider-Man: Miles Morales - garść informacji o grze na PS5

2020.06.15//  J. Kruczek
Spider-Man: Miles Morales został zapowiedziany podczas prezentacji gier na PS5 przygotowanej przez Sony. Okazuje się, że gra będzie w efekcie czymś w roli samodzielnego rozszerzenia do przygód pajączka z 2018 roku. Tym razem gracze wcielą się w tytułowego Milesa, czyli chłopaka, który przejmuje rolę Spider-Mana po Peterze Parkerze.
Co ciekawe przed kilkoma miesiącami doszło do wycieku, który jak się teraz okazało był dokładny w kilku kwestiach. Autor wpisu sprzed kilku miesięcy informował, że nowy Spider-Man będzie dotyczył postaci Milesa Moralesa. Co więcej informował on, że gra przyjmie formę czegoś w rodzaju samodzielnego rozszerzenia i porównywał on produkcję do inFamous: First Light.
Spider-Man
Spider-Man Spider-Man
Spider-Man

Możliwe więc, że także inne informacje z tamtego przecieku znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Jeżeli tak to w grze spędzimy nieco więcej czasu niż w komplecie dodatków Miasto, które nie śpi. W grze poznamy także losy symbiontu, czyli istoty, która zmieniała bohatera. W fabule ważną rolę miały odegrać Venom oraz Zielony Goblin. Gracze mieliby mieć także możliwość wgrania zapisów z poprzedniej gry co odblokuje odkrytą zawartość dodatkową w poprzedniczki. Bohaterowie zaś mieliby mieć wspólną bazę wypadową. Spider-Man: Miles Morales zapowiada się ciekawie i z pewnością będzie hitem. Na razie jednak doniesienia trzeba traktować z przymrużeniem oka.
Spider-Man
Spider-Man
Spider-Man

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Spider-Man: Miles Morales - garść informacji o grze na PS5
 / 
Komentarze do: Spider-Man: Miles Morales - garść...
Maynard pisze:

Hello. My name is Maynard . I am an expert in posting articles and texts on various websites. I'm interested in your site banzaj.pl Would you be interested in a mutual cooperation? In fact, I have to propose you something but before starting working answer please this questionnaire in the link below: https://bit.ly/2W918WA It takes no more than 3 minutes but will clarify all the details of the project and accelerate each stage of your future partnership. Thank you in advance for your time and I’m looking forward to a fruitful collaboration. If you require any further information about the questionnaire or anything else, feel free to contact me. Best regards, Maynard

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Spider-Man: Miles Morales - garść informacji o grze na PS5