Gry   »   Aktualności   »   Seria Pro Evolution Soccer bez Ligi Mistrzów. Konami w maju straci licencję

Aktualności

rss

Seria Pro Evolution Soccer bez Ligi Mistrzów. Konami w maju straci licencję

2018.04.19//  J. Kruczek
Seria Pro Evolution Soccer już dawno przyzwyczaiła graczy do braku licencjonowanych drużyn. Kolejne gry nadrabiały sterowaniem i możliwościami. Mimo to od dziesięciu lat posiadacze PESów mogli się cieszyć Ligą Mistrzów i Ligą Europy. To się jednak zmieni.
UEFA poinformowała, że wraz z tegorocznym finałem Ligi Mistrzów zakończy się współpraca organizacji z firmą Konami. Dokładnie 26 maja wygasa bowiem dziesięcioletnia licencja na wykorzystanie rozgrywek UEFA w grach z serii Pro Evolution Soccer.
Pro Evolution Soccer
Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2018
Pro Evolution Soccer

UEFA podała, że nadal będzie współpracować z Konami w kwestii reprezentacji narodowych. Wygląda jednak na to, że japoński wydawca nie pokusił się o negocjowanie nowej umowy. To oznacza, że kolejne Pro Evolution Soccer będzie okrojone z zawartości. Co więcej możemy być niemal pewni, że Electronic Arts postara się wykorzystać możliwość zakupu licencji na Ligę Mistrzów. EA miało już tę licencję w latach 2004-2007.
Pro Evolution Soccer
Pro Evolution Soccer
Pro Evolution Soccer

Nie pozostaje nic, jak czekać na rozwój wydarzeń. Konami zapewnia, że związek z UEFA pozostaje bardzo silny, ale ostatnie problemy wizerunkowe i wydawnicze nie wróżą pomyślnych dla graczy rozwiązań.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Seria Pro Evolution Soccer bez Ligi Mistrzów. Konami w maju straci licencję

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Seria Pro Evolution Soccer bez Ligi Mistrzów. Konami w maju straci licencję