Gry   »   Aktualności   »   Pro Evolution Soccer 2018 - bardzo dobre recenzje nowej odsłony serii

Aktualności

rss

Pro Evolution Soccer 2018 - bardzo dobre recenzje nowej odsłony serii

2017.09.13//  J. Kruczek
Pro Evolution Soccer 2018 pojawi się w Europie już jutro, ale wczoraj miała miejsce premiera amerykańska. To oznacza, że tytuł doczekał się pierwszych recenzji, a te zachęcają do zakupu gry.

Nowy PES zadebiutował na pecetach oraz konsolach Xbox One, PS4, Xbox 360 i PS3. Pierwsze recenzje jakie pojawiają się w sieci wskazują na to, że Konami wydało jeszcze lepsza grę niż przed rokiem.
Pro Evolution Soccer 2018
Pro Evolution Soccer 2018 Pro Evolution Soccer 2018
Pro Evolution Soccer 2018

Wszyscy podkreślają, że Pro Evolution Soccer 2018 jest dość podobny do zeszłorocznej odsłony. Jednak kilka zmian sprawiło, że gra stała się jeszcze lepsza. Przede wszystkim rozgrywka stała się nieco wolniejsza, a kontrola piłki bardziej precyzyjna. W efekcie doznania z rozgrywania meczów są jeszcze lepsze.
Pro Evolution Soccer 2018
Pro Evolution Soccer 2018
Pro Evolution Soccer 2018

Pochwały zbierają realistyczne animacje piłkarzy i porządna sztuczna inteligencja. PES 2018 trzyma bardzo wysoki poziom przez co bardzo wysoko postawiono poprzeczkę nowej Fifie. Gracze znów będą mieli wiele powodów do dyskusji na temat tego, która gra lepiej oddaje piłkarskie realia. Oczywiście opinie graczy mogą zrewidować recenzje.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
The Last of Us: Part II - pokaz gry z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pro Evolution Soccer 2018 - bardzo dobre recenzje nowej odsłony serii

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • BMW serii 8 zgodnie z zapowiedziami zostało zaprezentowane przy okazji 24-godzinnego wyścigu w Le...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Pro Evolution Soccer 2018 - bardzo dobre recenzje nowej odsłony serii